SIT9005ACT2D-25SL
SiTimeSiTime
SiTime
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9005ACT2D-25SL
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: SIT9005ACT2D-25SL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SIT9005ACT2D-25SL: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9005ACT2D-25SL Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15217 pcs Tietolomake SIT9005ACT2D-25SL.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi SSXO
Spread Spectrum kaistanleveys -3.18%, Down Spread Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja SIT9005 Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.030" (0.76mm)
toiminto Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.3µA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 141MHz