SIT9005AIT7D-30EC
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9005AIT7D-30EC
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: SIT9005AIT7D-30EC.pdf
  • Viesti
SIT9005AIT7D-30EC: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9005AIT7D-30EC Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14685 pcs Tietolomake SIT9005AIT7D-30EC.pdf
Jännite - Supply 3V Tyyppi SSXO
Spread Spectrum kaistanleveys -0.78%, Down Spread Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Sarja SIT9005 Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.030" (0.76mm)
toiminto Enable/Disable Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 6.5mA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 141MHz