SIT9005AIU2G-33DM
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9005AIU2G-33DM
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: SIT9005AIU2G-33DM.pdf
  • Viesti
SIT9005AIU2G-33DM: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9005AIU2G-33DM Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15004 pcs Tietolomake SIT9005AIU2G-33DM.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi SSXO
Spread Spectrum kaistanleveys -3.45%, Down Spread Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja SIT9005 Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.030" (0.76mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 141MHz