SCRH124B-181
Signal TransformerSignal Transformer
SCRH124B-181 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCRH124B-181
Valmistaja / merkki: Signal Transformer
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM
lomakkeissa: SCRH124B-181.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
SCRH124B-181: n tekniset tiedot
Osa numero SCRH124B-181 Valmistaja Signal Transformer
Kuvaus FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167006 pcs Tietolomake SCRH124B-181.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Sarja SCRH124B RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SCRH124B-181
Korkeus - Istuva (Max) 0.189" (4.80mm) Laitteiston tyyppi 180µH
Taajuus - Testi - Taajuus - Self Resonant 620 mOhm Max
Laajennettu kuvaus 180µH Shielded Inductor 1.05A 620 mOhm Max Nonstandard ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Halkaisija - Olkapää - Kuvaus FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM
Viiveaika 100kHz DC Resistance (DCR) 850mA
Nykyinen arvostelu 1.05A Nykyinen - värikylläisyys -