8D021F16SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8D021F16SC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8D 16C 16#16 SKT RECP
lomakkeissa: 1.8D021F16SC.pdf2.8D021F16SC.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 960 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8D021F16SC: n tekniset tiedot
Osa numero 8D021F16SC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 16C 16#16 SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 960 pcs Tietolomake 1.8D021F16SC.pdf2.8D021F16SC.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-16 Shell-materiaali Aluminum
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-2708
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy