8D021F39SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8D021F39SC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
lomakkeissa: 1.8D021F39SC.pdf2.8D021F39SC.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 825 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8D021F39SC: n tekniset tiedot
Osa numero 8D021F39SC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 825 pcs Tietolomake 1.8D021F39SC.pdf2.8D021F39SC.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-39 Shell-materiaali Aluminum
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-2756
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 39 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening - Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset Aviation, Marine, Military
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
8D021F41AC
8D021F41AC
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: 8D 41C 41#20 PIN RECP
Varastossa: 1283 pcs
ladata: 8D021F41AC.pdf
RFQ
8D021F39PN-LC
8D021F39PN-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Varastossa: 1374 pcs
ladata: 8D021F39PN-LC.pdf
RFQ
8D021F39SC-LC
8D021F39SC-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT