8D717Z26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8D717Z26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8D 26C 26#20 PIN J/N
lomakkeissa: 1.8D717Z26PA.pdf2.8D717Z26PA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8D717Z26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8D717Z26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 26C 26#20 PIN J/N Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1113 pcs Tietolomake 1.8D717Z26PA.pdf2.8D717Z26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-13167
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy