8LT017F26PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT017F26PA-LC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
lomakkeissa: 8LT017F26PA-LC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8LT017F26PA-LC: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT017F26PA-LC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1550 pcs Tietolomake 8LT017F26PA-LC.pdf
Tyyppi For Male Pins suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-26
Shell-materiaali Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-14868 Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 26
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount