8LT215F18PC
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT215F18PC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 18C 18#20 PIN RECP
lomakkeissa: 8LT215F18PC.pdf
  • Viesti
8LT215F18PC: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT215F18PC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 18C 18#20 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1232 pcs Tietolomake 8LT215F18PC.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-18 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-15972
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm) Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
8LT215F18PC-LC
8LT215F18PC-LC
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT