8LT317B26PA
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT317B26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN RECP
lomakkeissa: 8LT317B26PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
8LT317B26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT317B26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1409 pcs Tietolomake 8LT317B26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-17060
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy