8LT321F16SC
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT321F16SC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 16C 16#16 SKT RECP
lomakkeissa: 8LT321F16SC.pdf
  • Viesti
8LT321F16SC: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT321F16SC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 16C 16#16 SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1051 pcs Tietolomake 8LT321F16SC.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-16 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-17506
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy