8LT321F39PC
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT321F39PC
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
lomakkeissa: 8LT321F39PC.pdf
  • Viesti
8LT321F39PC: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT321F39PC Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1065 pcs Tietolomake 8LT321F39PC.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-39 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-17545
Suuntautuminen C Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 39 Asennustyyppi Panel Mount
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A Yhteydenotto Material Copper Alloy