8LT321F41PD
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT321F41PD
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 41C 41#20 PIN RECP
lomakkeissa: 8LT321F41PD.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 958 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Viesti
8LT321F41PD: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT321F41PD Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 41C 41#20 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 958 pcs Tietolomake 8LT321F41PD.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 21-41 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-17571
Suuntautuminen D Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 41 Asennustyyppi Panel Mount
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening - Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
8LT321F41PN-LC
8LT321F41PN-LC
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Varastossa: 1158 pcs
ladata: 8LT321F41PN-LC.pdf
RFQ
8LT321F41SA
8LT321F41SA
Kuvaus: 8LT 41C 41#20 SKT RECP
Varastossa: 1026 pcs
ladata: 8LT321F41SA.pdf
RFQ
8LT321F41PD-LC
8LT321F41PD-LC