8LT517B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT517B26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN PLUG
lomakkeissa: 8LT517B26PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8LT517B26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT517B26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1325 pcs Tietolomake 8LT517B26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-19706
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy