8LT517F26PA
Tuote-esittely
Osa numero: 8LT517F26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN PLUG
lomakkeissa: 8LT517F26PA.pdf
  • Viesti
8LT517F26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8LT517F26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8LT 26C 26#20 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1263 pcs Tietolomake 8LT517F26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-19842
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy