8T316B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8T316B26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8T 26C 26#20 PIN RECP
lomakkeissa: 8T316B26PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8T316B26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8T316B26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 26C 26#20 PIN RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1229 pcs Tietolomake 8T316B26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 16-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Sarja MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-24699
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy