8T616B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8T616B26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8T 26C 26#20 PIN PLUG
lomakkeissa: 8T616B26PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
8T616B26PA: n tekniset tiedot
Osa numero 8T616B26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 26C 26#20 PIN PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1207 pcs Tietolomake 8T616B26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 16-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Sarja MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-25589
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy