JBXFC2G19FWSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFC2G19FWSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFC2G19FWSDSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 924 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Viesti
JBXFC2G19FWSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFC2G19FWSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 924 pcs Tietolomake JBXFC2G19FWSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen -
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line), Right Angle Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -