JBXFD1G10MSSDPR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD1G10MSSDPR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD1G10MSSDPR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFD1G10MSSDPR.pdf
  • Viesti
JBXFD1G10MSSDPR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD1G10MSSDPR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2355 pcs Tietolomake JBXFD1G10MSSDPR.pdf
Voltage Rating 300V päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 1 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Muut nimet SOU1702
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2.5A