JBXFD2G12MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFD2G12MCSDSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD2G12MCSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: 1.JBXFD2G12MCSDSR.pdf2.JBXFD2G12MCSDSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
JBXFD2G12MCSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD2G12MCSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1519 pcs Tietolomake 1.JBXFD2G12MCSDSR.pdf2.JBXFD2G12MCSDSR.pdf
Voltage Rating 830V päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Muut nimet SOU1710
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP40
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A