JBXFE2G19MSSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFE2G19MSSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXFE2G19MSSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFE2G19MSSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFE2G19MSSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1205 pcs Tietolomake JBXFE2G19MSSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Solder Cup
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet Backshell, Cable Clamp
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -