JBXPC1G10FSSDPR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JBXPC1G10FSSDPR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXPC1G10FSSDPR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
JBXPC1G10FSSDPR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXPC1G10FSSDPR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1767 pcs Tietolomake JBXPC1G10FSSDPR.pdf
Voltage Rating 300V päättyminen Solder Cup
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 1 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 10
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2.5A Yhteydenotto Material -