JBXPC2G19FWSDSMR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXPC2G19FWSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
lomakkeissa: JBXPC2G19FWSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXPC2G19FWSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXPC2G19FWSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1192 pcs Tietolomake JBXPC2G19FWSDSMR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen -
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 2 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 19
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell, Boot Adapter
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Gold
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Material -