MS27466T17F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27466T17F26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: MS27466T17F26PA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
MS27466T17F26PA: n tekniset tiedot
Osa numero MS27466T17F26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
Saatavana oleva määrä 2019 pcs Tietolomake MS27466T17F26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus - Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakkaus Bulk Muut nimet SMS27466T17F26PA
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Material Copper Alloy Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27466T17F26P
MS27466T17F26P
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1387 pcs
ladata: MS27466T17F26P.pdf
RFQ
MS27466T17F26JC-LC
MS27466T17F26JC-LC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Varastossa: 2052 pcs
ladata: MS27466T17F26JC-LC.pdf
RFQ
MS27466T17F26PAL
MS27466T17F26PAL
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
ladata: MS27466T17F26PAL.pdf
ladata: MS27466T17F26P.pdf
MS27466T17F26PA
MS27466T17F26PA
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS