MS27467T17F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27467T17F26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: MS27467T17F26PA.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
  • Viesti
MS27467T17F26PA: n tekniset tiedot
Osa numero MS27467T17F26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-standardin mukainen
Saatavana oleva määrä 1194 pcs Tietolomake MS27467T17F26PA.pdf
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL E
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakkaus Bulk Muut nimet SMS27467T17F26PA
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Lisää materiaali Thermoplastic Tulosuoja Environment Resistant
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Bayonet Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Material Copper Alloy Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27467T17F26PAL
MS27467T17F26PAL
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Varastossa: 1740 pcs
ladata: MS27467T17F26PAL.pdf
RFQ
MS27467T17F26PB
MS27467T17F26PB
Kuvaus: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1103 pcs
ladata: MS27467T17F26PB.pdf
RFQ
MS27467T17F26PA-LC
MS27467T17F26PA-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
ladata: MS27467T17F26PA-LC.pdf
MS27467T17F26P-UTHST3
MS27467T17F26P-UTHST3
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
ladata: MS27467T17F26P-UTHST3.pdf
MS27467T17F26P
MS27467T17F26P
ladata: MS27467T17F26P.pdf
MS27467T17F26PA
MS27467T17F26PA
Kuvaus: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
ladata: MS27467T17F26PA.pdf
MS27467T17F26P-LC
MS27467T17F26P-LC
ladata: MS27467T17F26P-LC.pdf
MS27467T17F26P-USHST3
MS27467T17F26P-USHST3
ladata: MS27467T17F26P-USHST3.pdf
MS27467T17F26PA
MS27467T17F26PA
ladata: MS27467T17F26PA.pdf
ladata: MS27467T17F26PB.pdf
ladata: MS27467T17F26P.pdf
Varastossa: 976 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna