MS27474T16B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MS27474T16B26PA
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus 8T 26C 26#20 J/N
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 756 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MS27474T16B26PA: n tekniset tiedot
Osa numero MS27474T16B26PA Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8T 26C 26#20 J/N Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 756 pcs Tietolomake
Voltage Rating - päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL E
Shell Size - Insert 16-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Sarja Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakkaus Bulk Muut nimet 1792-40572
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Material Copper Alloy
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Male Pins Väri Olive Drab
kaapeli Opening - Takalasin materiaali, pinnoitus -
Sovellukset Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MS27474T16B26A
MS27474T16B26A
valmistajat: Souriau Connection Technology
Kuvaus: 8T 26C 26#20 J/N
Varastossa: 653 pcs
ladata:
RFQ
MS27474T16B26PA
MS27474T16B26PA
valmistajat: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Varastossa: 1006 pcs
ladata: MS27474T16B26PA.pdf
RFQ
MS27474T16B26P
MS27474T16B26P
Kuvaus: 8T 26C 26#20 J/N
Varastossa: 714 pcs
ladata:
MS27474T16B26PLC
MS27474T16B26PLC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Varastossa: 1459 pcs
ladata: MS27474T16B26PLC.pdf
MS27474T16A8S
MS27474T16A8S
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Varastossa: 947 pcs
ladata: MS27474T16A8S.pdf
ladata: MS27474T16B26P.pdf
MS27474T16A8P
MS27474T16A8P
Kuvaus: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Varastossa: 862 pcs
ladata: MS27474T16A8P.pdf
MS27474T16B26S
MS27474T16B26S
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
ladata: MS27474T16B26S.pdf
MS27474T16B26PA-LC
MS27474T16B26PA-LC
Varastossa: 779 pcs
MS27474T16B26PALC
MS27474T16B26PALC
ladata: MS27474T16B26PALC.pdf
Varastossa: 549 pcs
MS27474T16B26AA
MS27474T16B26AA
Varastossa: 640 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna