| Osa numero | MS27656T17F26PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-standardin mukainen |
| Saatavana oleva määrä | 1167 pcs | Tietolomake | MS27656T17F26PA.pdf |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Crimp |
| suojaus | Shielded | Shell Size, MIL | E |
| Shell Size - Insert | 17-26 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | SMS27656T17F26PA |
| Suuntautuminen | A | Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 26 | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Asennus Ominaisuus | Flange | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | - | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS non-compliant |
| Lisää materiaali | Thermoplastic | Tulosuoja | Environment Resistant |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Nykyinen arvostelu | 7.5A |