SMS36PD3
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMS36PD3
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus SMS 36C 36#16 PLUG
lomakkeissa: 1.SMS36PD3.pdf2.SMS36PD3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SMS36PD3: n tekniset tiedot
Osa numero SMS36PD3 Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus SMS 36C 36#16 PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9846 pcs Tietolomake 1.SMS36PD3.pdf2.SMS36PD3.pdf
Sarja SMS Rivien välit 0.200" (5.08mm)
Piki 0.200" (5.08mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-43475 Rivien 4
Joitakin paikkoja 36 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus 36 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.200" (5.08mm) Yhteydenotto Tyyppi Male Pin