GLST12010
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GLST12010
Valmistaja / merkki: Sprague Goodman
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 740MA 280MOHM SMD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
GLST12010: n tekniset tiedot
Osa numero GLST12010 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 12UH 740MA 280MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 5324 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.220" L x 0.157" W (5.60mm x 4.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SURFCOIL® GLST
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm) Taajuus - Self Resonant 31MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Molded Inductor 740mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Nykyinen arvostelu 740mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GLS-1L
GLS-1L
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: SENSOR REED SW SPST-NO W LEADS
Varastossa: 1976 pcs
ladata: GLS-1L.pdf
RFQ
GLS-M1
GLS-M1
Kuvaus: ACTUATOR MAGNET FLANGE MNT
Varastossa: 4777 pcs
ladata: GLS-M1.pdf
RFQ
GLSJ4/3T751
GLSJ4/3T751
valmistajat: Sprague Goodman
Kuvaus: BALUN 20MHZ-750MHZ 5SMD GW
ladata: GLSJ4/3T751.pdf
GLSL20D102
GLSL20D102
valmistajat: Sprague Goodman
Kuvaus: DIRECTIONAL COUPLER 1.7GHZ 20DB