ASR1JA10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASR1JA10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASR1JA10R0.pdf2.ASR1JA10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
ASR1JA10R0: n tekniset tiedot
Osa numero ASR1JA10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 551327 pcs Tietolomake 1.ASR1JA10R0.pdf2.ASR1JA10R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Sarja ASR paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sävellys Metal Film