ASR1JA39R0
Tuote-esittely
Osa numero: ASR1JA39R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 39 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASR1JA39R0.pdf2.ASR1JA39R0.pdf
  • Viesti
ASR1JA39R0: n tekniset tiedot
Osa numero ASR1JA39R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 39 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 579272 pcs Tietolomake 1.ASR1JA39R0.pdf2.ASR1JA39R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Sarja ASR paneeli tila 39 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 39 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sävellys Metal Film