ASRM1JA1K50
Tuote-esittely
Osa numero: ASRM1JA1K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASRM1JA1K50.pdf2.ASRM1JA1K50.pdf
  • Viesti
ASRM1JA1K50: n tekniset tiedot
Osa numero ASRM1JA1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 758789 pcs Tietolomake 1.ASRM1JA1K50.pdf2.ASRM1JA1K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Sarja ASRM paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sävellys Metal Film