ASRM1JA47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM1JA47R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRM1JA47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASRM1JA47R0.pdf2.ASRM1JA47R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
ASRM1JA47R0: n tekniset tiedot
Osa numero ASRM1JA47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 716958 pcs Tietolomake 1.ASRM1JA47R0.pdf2.ASRM1JA47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Sarja ASRM paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ASRM1JA47R0TB
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film