ASRM2JA51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ASRM2JA51K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRM2JA51K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 51K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.ASRM2JA51K0.pdf2.ASRM2JA51K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
ASRM2JA51K0: n tekniset tiedot
Osa numero ASRM2JA51K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121000 pcs Tietolomake 1.ASRM2JA51K0.pdf2.ASRM2JA51K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Sarja ASRM paneeli tila 51 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ASRM2JA51K0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 51 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film