BR3JB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
BR3JB15L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BR3JB15L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 0.015 OHM 3W 5%
lomakkeissa: 1.BR3JB15L0.pdf2.BR3JB15L0.pdf
  • Viesti
BR3JB15L0: n tekniset tiedot
Osa numero BR3JB15L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 0.015 OHM 3W 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 437289 pcs Tietolomake 1.BR3JB15L0.pdf2.BR3JB15L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Sarja BR paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet BR 3 .015 5% B
BR3.015JB
BR3.015JB-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.000" (25.40mm) ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil