CB10JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB3R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB10JB3R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3 OHM 10W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB10JB3R00.pdf2.CB10JB3R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CB10JB3R00: n tekniset tiedot
Osa numero CB10JB3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 10W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 619497 pcs Tietolomake 1.CB10JB3R00.pdf2.CB10JB3R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Sarja CB paneeli tila 3 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 10 3 5% B
CB1035%B
CB1035%B-ND
CB103JB
CB103JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound