CB10JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JBR910 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB10JBR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 10W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB10JBR910.pdf2.CB10JBR910.pdf
  • Viesti
CB10JBR910: n tekniset tiedot
Osa numero CB10JBR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 10W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 563765 pcs Tietolomake 1.CB10JBR910.pdf2.CB10JBR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Sarja CB paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 10 0.91 5% B