CB15JB27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB27R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB15JB27R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 27 OHM 15W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB15JB27R0.pdf2.CB15JB27R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CB15JB27R0: n tekniset tiedot
Osa numero CB15JB27R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27 OHM 15W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 350585 pcs Tietolomake 1.CB15JB27R0.pdf2.CB15JB27R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Sarja CB paneeli tila 27 Ohms
Virta (wattia) 15W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 15 27 5% B