CB15JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JBR910 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB15JBR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 15W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB15JBR910.pdf2.CB15JBR910.pdf
  • Viesti
CB15JBR910: n tekniset tiedot
Osa numero CB15JBR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 15W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 388109 pcs Tietolomake 1.CB15JBR910.pdf2.CB15JBR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Sarja CB paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 15W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 15 0.91 5% B