CB3JB130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB130R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB3JB130R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 130 OHM 3W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB3JB130R.pdf2.CB3JB130R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CB3JB130R: n tekniset tiedot
Osa numero CB3JB130R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 130 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 911522 pcs Tietolomake 1.CB3JB130R.pdf2.CB3JB130R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Sarja CB paneeli tila 130 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 3 130 5% B