CB3JB9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB9R10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB3JB9R10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 9.1 OHM 3W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB3JB9R10.pdf2.CB3JB9R10.pdf
  • Viesti
CB3JB9R10: n tekniset tiedot
Osa numero CB3JB9R10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 9.1 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 948622 pcs Tietolomake 1.CB3JB9R10.pdf2.CB3JB9R10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Sarja CB paneeli tila 9.1 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 3 9.1 5% B
CB39.15%B
CB39.15%B-ND
CB39.1JB
CB39.1JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 9.1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound