CB3JBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JBR680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB3JBR680
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.68 OHM 3W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB3JBR680.pdf2.CB3JBR680.pdf
  • Viesti
CB3JBR680: n tekniset tiedot
Osa numero CB3JBR680 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.68 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1105222 pcs Tietolomake 1.CB3JBR680.pdf2.CB3JBR680.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Sarja CB paneeli tila 680 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 3 0.68 5% B