CB5JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB5JB1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB5JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 5W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB5JB1R00.pdf2.CB5JB1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
CB5JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero CB5JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 5W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1081739 pcs Tietolomake 1.CB5JB1R00.pdf2.CB5JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
Sarja CB paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 5 1 5% B
CB515%B
CB515%B-ND
CB51JB
CB51JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound