CB7JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JB1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB7JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 7W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB7JB1R00.pdf2.CB7JB1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CB7JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero CB7JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 7W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 770858 pcs Tietolomake 1.CB7JB1R00.pdf2.CB7JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Sarja CB paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 7 1 5% B
CB715%B
CB715%B-ND
CB71JB
CB71JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound