CB7JBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JBR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB7JBR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 7W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB7JBR200.pdf2.CB7JBR200.pdf
  • Viesti
CB7JBR200: n tekniset tiedot
Osa numero CB7JBR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 7W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 760903 pcs Tietolomake 1.CB7JBR200.pdf2.CB7JBR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Sarja CB paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 7 0.2 5% B
CB70.25%B
CB70.25%B-ND
CB70.2JB
CB70.2JB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound