CB7JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB7JBR910 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CB7JBR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 7W 5% CERAMIC WW
lomakkeissa: 1.CB7JBR910.pdf2.CB7JBR910.pdf
  • Viesti
CB7JBR910: n tekniset tiedot
Osa numero CB7JBR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 7W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 772246 pcs Tietolomake 1.CB7JBR910.pdf2.CB7JBR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm)
Sarja CB paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CB 7 0.91 5% B