CF12GT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF12GT10R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF12GT10R0.pdf2.CF12GT10R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CF12GT10R0: n tekniset tiedot
Osa numero CF12GT10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8597502 pcs Tietolomake 1.CF12GT10R0.pdf2.CF12GT10R0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CF paneeli tila 10 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film