CF12GT51K0
Tuote-esittely
Osa numero: CF12GT51K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 51K OHM 1/2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF12GT51K0.pdf2.CF12GT51K0.pdf
  • Viesti
CF12GT51K0: n tekniset tiedot
Osa numero CF12GT51K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51K OHM 1/2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8538678 pcs Tietolomake 1.CF12GT51K0.pdf2.CF12GT51K0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CF paneeli tila 51 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 51 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film