CF12JT11K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT11K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF12JT11K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF12JT11K0.pdf2.CF12JT11K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CF12JT11K0: n tekniset tiedot
Osa numero CF12JT11K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11366784 pcs Tietolomake 1.CF12JT11K0.pdf2.CF12JT11K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Sarja CF paneeli tila 11 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1/2 11K 5% R