CF14GT6K20
Tuote-esittely
Osa numero: CF14GT6K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.2K OHM 1/4W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF14GT6K20.pdf2.CF14GT6K20.pdf
  • Viesti
CF14GT6K20: n tekniset tiedot
Osa numero CF14GT6K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.2K OHM 1/4W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8556569 pcs Tietolomake 1.CF14GT6K20.pdf2.CF14GT6K20.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 6.2 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 6.2 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film